Iskola adatai

Igazgató:

LÁTOGATÓINK

Területi diák kötöttfogású birkózó verseny

Vasárnap területi Diák kötöttfogású birkózó versenyen vett rész iskolánk 10 tanulója.

A szezon első versenyére 10 csapat, több mint 100 versenyzője érkezett. Iskolánk tanulói sikeres eredményeket értek el. Nagy Gábor és Molnár Martin 3. b osztályos tanulók az 5. helyen, Kiss Zétény 3.b osztályos tanuló a 3. helyen, Kék Milán 4.a osztályos tanuló a  2. helyen, Szecsődi Máté 4.a osztályos tanuló az 1. helyen végzett. Máté és Milán bejutott az országos bajnokság döntőjébe. A Centrum SE csapata bronzérmet szerzett.Gratulálunk sportolóinknak, további sikeres versenyzést kívánunk!

ökoiskola