Iskola adatai

Igazgató:

LÁTOGATÓINK

Gondold újra- szemléletformáló foglalkozás

Március 7-én a Veszprémi Közüzemi Zrt. Alapítványának szervezésében  a szelektív  hulladékgyűjtéssel, hulladékgazdálkodással kapcsolatos, játékos, komplex, szemléletformáló foglakozáson vehettek részt  alsó tagozatos tanulóink.

A gyerekek öt helyszínen, gyakorlati feladatok segítségével tapasztalhatták meg, milyen fontos a környezetünk iránti felelősségteljes viselkedés, minden élő iránti tisztelet. A programban kézműves foglalkozások, szemléletformáló beszélgetések, interaktív óriás társasjáték, zöld bolt berendezése is szerepelt. Az eseményről készült képek a galériában találhatók.

ökoiskola