Az iskola adatai

Veszprémi
Cholnoky Jenő Általános Iskola
8200 Veszprém
Cholnoky Jenő u. 21.
Intézményvezető:
dr. Górné Fazekas Ágnes
Telefon: 88/ 560-080
E-mail: cholnoky@gmail.com
OM: 037031

E-kréta

Naptár

Látogatóink

Ma 12

Tegnap 31

A héten 70

A hónapban 457

Eddig 34953

Cholnoky Krónika

 

       Cholnoky Krónika 

Cholnoky alapműveleti verseny eredménye

 Cholnoky alapműveleti verseny 

Iskolánkban március 8-án 11. alkalommal került megrendezésre a hagyományos, területi Cholnoky alapműveleti verseny, melyen 16 iskola 106 tanulója vett részt. A versenyzőknek 60 perc alatt 10 alapműveleti feladatot kellett megoldani számológép használata nélkül. Nemcsak a helyes eredményekre kellett figyelniük, hanem a gyors munkára is, hiszen azonos pontszám esetén az idő döntött a helyezéseknél. A győzteseknek és felkészítőiknek gratulálunk! 
Feladatok: 
 4. osztály  5. osztály   6. osztály   7. osztály  8. osztály

 Helyezések:

4. évfolyam: 

1. hely: Esztergályos Marcell Tasner Antal Ált. Isk. Öskü, felkészítő: Lengyel Istvánné) 

20 pont (32 perc)

2. hely: Gazdag Nóra (Hriszto Botev Ált.Isk. Veszprém, felkészítő: Varga Márta)

20 pont (43 perc)

3. hely: Lakatos Lilla Kelda (Csopaki Református Ált.Isk. Csopak, felkészítő: Tamásné Janni Erika)

18 pont (38 perc)

5. évfolyam: 

1. hely: Gáspár Bence (Györgyi Dénes Ált.Isk. Balatonalmádi, felkészítő: Pápainé Tóth Babett)

19 pont (48 perc)

2. hely: Vörös András (Hriszto Botev Ált.Isk. Veszprém, felkészítő: Tiszttartó Dávid)

18 pont (34 perc)

3. hely: Nánássy Árpád Torda (Pilinszky János Ált.Isk. Balatonkenese, felkészítő: Rába Aranka)

165 pont (44 perc)

 

6. évfolyam: 

1. hely: Kiss Hanna Viola (Pilinszky János Ált.Isk. Balatonkenese, felkészítő: Sellei Abigél)

14 pont (42 perc)

2. hely: Puskás Gergely (Pilinszky János Ált.Isk. Balatonkenese, felkészítő: Sellei Abigél)

12 pont (37 perc)

3. hely: Csempesz Lara (Györgyi Dénes Ált.Isk. Balatonalmádi, felkészítő: Pápainé Tóth Babett)

8 pont (43 perc)

 

7. évfolyam: 

1. hely: Mórocza Fruzsina (Endrődi Sándor Ált.Isk. Alsóőrs, felkészítő: Nagy Lászlóné)

15 pont (40 perc)

2. hely: Trapli Nikolett (Cholnoky Jenő Ált. Isk., Veszprém, felkészítő: Kelemenné Oszkó Andrea)

15 pont (42 perc)

3. hely: Eidmann Elli (Endrődi Sándor Ált. Isk., Alsóőrs, felkészítő: Nagy Lászlóné)

14 pont (40 perc)

 

8. évfolyam: 

1. hely: Asbóth Bettina (Endrődi Sándor Ált. Isk., Alsóőrs, felkészítő: Nagy Lászlóné)

18 pont (44 perc)

2. hely: Vérti Máté (Endrődi Sándor Ált. Isk., Alsóőrs, felkészítő: Nagy Lászlóné)

15 pont (54 perc)

3. hely: Váradi Zalán (Hriszto Botev Ált.Isk. Veszprém, felkészítő: Hartig Judit)

14 pont (34 perc)

Étkezés

 

Étlap:

Alsós menü
Felsős menü
Felnőtt menü
Tej mentes étlap 
Tej és szójamentes étlap 
Gluténmentes étlap
Olajos mag mentes diéta 

Étkezési térítési díjak 
befizetésének időpontjai:

Befizetési időpontok

Étkezési térítési díjak
Étkezési díjak
2019. január 1-től:

Csak ebéd
100 %  420 Ft/adag
  50 %  210 Ft/adag
 
3x-i étkezés
100 %  660 Ft/adag
  50 %  330 Ft/adag

A Család- és Ifjúságügyért Felelős Államtitkárság tájékoztatója: 

941. 1. sz melléklet 
941. 2. sz melléklet 
Tájékoztató a közétkeztetésre
vonatkozó táplálkozás
egészségügyi előírásairól
Tálcán kínált egészség - megújult a közétkeztetés
Gyermekvédelmi rendszer

Ifjúságvédelem

A Megyei Baleset-megelőzési Bizottság, a Bűnmegelőzési Osztály és a rendőrkapitányságok által készített ifjúságvédelmi, baleset-megelőzési tájékoztatók 

Áldozatok napja
Baleset-megelőzés
Biztonságos internet
Biztonságos böngészés
Diákcsíny
Iskolai erőszak füzet
Szenvedélyes viszonyok
Szülőknek
Twitter
SnapChat
Instagram

Adatvédelmi tájékoztató az iskolavédőnői szolgáltatáshoz

TIOP

Témahetek

 

Határtalanul

Fenntarthatósági témahét

 

Örökös ökoiskola

Iskolánk a Dobd a kosárba! program résztvevője