Intézményvezetői pályázat

LÁTOGATÓINK

Cholnoky alapműveleti verseny eredménye

Cholnoky alapműveleti verseny

Iskolánkban március 8-án 11. alkalommal került megrendezésre a hagyományos, területi Cholnoky alapműveleti verseny, melyen 16 iskola 106 tanulója vett részt. A versenyzőknek 60 perc alatt 10 alapműveleti feladatot kellett megoldani számológép használata nélkül. Nemcsak a helyes eredményekre kellett figyelniük, hanem a gyors munkára is, hiszen azonos pontszám esetén az idő döntött a helyezéseknél. A győzteseknek és felkészítőiknek gratulálunk!
Feladatok:
 4. osztály  5. osztály   6. osztály   7. osztály  8. osztály

Helyezések:

4. évfolyam:

1. hely: Esztergályos Marcell Tasner Antal Ált. Isk. Öskü, felkészítő: Lengyel Istvánné)

20 pont (32 perc)

2. hely: Gazdag Nóra (Hriszto Botev Ált.Isk. Veszprém, felkészítő: Varga Márta)

20 pont (43 perc)

3. hely: Lakatos Lilla Kelda (Csopaki Református Ált.Isk. Csopak, felkészítő: Tamásné Janni Erika)

18 pont (38 perc)

5. évfolyam:

1. hely: Gáspár Bence (Györgyi Dénes Ált.Isk. Balatonalmádi, felkészítő: Pápainé Tóth Babett)