Az iskola adatai

Cholnoky Krónika

Városi Kémia Laboratóriumi Verseny

Kémia verseny

2018. április 24-én került megrendezésre a Városi Kémia Laboratóriumi Verseny, ahova két csapattal neveztünk. A versenyt a Vetési Albert Gimnázium laborjában tartották.

A verseny három részből állt. A csapatok fele a kísérletekkel, a másik fele az elmélettel kezdett.

Az elméletben eszközöket, anyagokat kellett felismerni és egy rejtvényt megoldani. A másik teremben eközben kísérleteztek. Ezek után következett a tanári kísérlet. A kísérlet után a két csoport helyet cserélt. Az eredményhirdetés előtt szabadon lehetett inni és beszélgetni.

Az eredményhirdetés 16 órakor kezdődött. Mindenki megkapta az ajándékát.

A verseny folyamata nagyon izgalmas volt, és mindegyikünk nagyon jól érezte magát.

Az egyik csapatunk 2. helyezést ért el, amelynek tagjai Simon Dóra, Trapli Nikolett.

A csapatok tagjai: Angyal Míra, Bándi Dorka, Simon Dóra, Trapli Nikolett 7.b osztályos tanulók.

Adatvédelmi tájékoztató az iskolavédőnői szolgáltatáshoz

Örökös ökoiskola