Az iskola adatai

Intézményvezető:

Látogatóink

Tisztelt Szülők! Kedves Diákjaink!

Március 16-tól új, az eddigiektől eltérő módon fogunk együtt dolgozni. A tantermen kívüli digitális oktatáshoz a Kréta és a Google tanterem felületen kommunikálunk.

A Google tanterem felület használatához egy videós segítséget ajánlunk, amely ezen a linken érhető el :https://www.youtube.com/watch?v=AwekqS1bn24

Az osztályfőnökök, szaktanárok felvették a kapcsolatot a tanítványaikkal és szép lassan megkezdődik az otthoni tanulás. A tanítók és tanárok rendszeresen küldik a tananyag feldolgozását segítő feladatokat, digitális tananyagokat. A Kréta felületen nyomon követhetik a tanórák tananyagát és a házi feladatok fülön a kiadott feladatokat is.

Javasoljuk, hogy délelőtt, „iskolaidőben” minden nap órarend szerint foglalkozzanak a gyerekek az egyes tantárgyakkal. Arra bíztatunk mindenkit, hogy tartsa be a kijelölt feladatok megoldására adott határidőt, mert csak így tudunk előre haladni a tananyag elsajátításában.

Ha bármely felület elérésével gond van, vagy kérdésük van,  kérjük jelezzék az iskola e-mail címére: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. vagy az iskola telefonján: 88 560-080, +36 30 8117369,+36 30 811 7330

Köszönjük a kedves szülőknek, hogy ebben a rendkívüli helyzetben még szorosabban együttműködnek velünk.

Mindenkinek eredményes tanulást, kitartást és jó egészséget kívánunk!

dr Górné Fazekas Ágnes

Étkezés

A 2020. március hónapra befizetett érkezési térítési díjak túlfizetéseit az iskolák újraindításakor az adott havi térítési díjakba továbbra is beszámítjuk, jóváírásra kerülnek.

Étkezési díjak
2020. január 1-től

A Család- és Ifjúságügyért Felelős Államtitkárság tájékoztatója:

941. 1. sz melléklet
941. 2. sz melléklet

Tájékoztató a közétkeztetésre
vonatkozó táplálkozás
egészségügyi előírásairól

Tálcán kínált egészség - megújult a közétkeztetés

Gyermekvédelmi rendszer

EFOP-3.3.5-17-2017-00028