Az iskola adatai

A tanév rendje

Tanítási szünetek

Látogatóink

Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!

2020.március 16-tól június 15-ig a járványügyi helyzet miatt az eddigiektől eltérő módon folyt a tanítás-tanulás a mi iskolánkban is. A tantermen kívüli digitális oktatás új kihívást jelentett a szülőknek, a gyerekeknek és a pedagógusoknak egyaránt.

Az elmúlt három hónap során a Google tanterem (Classroom) és a Kréta rendszer szolgált kommunikációs felületként a közös munkára. A kezdeti nehézségek után egyre ügyesebben és célszerűbben haladtunk előre a tananyag elsajátításában a tanév eredményes lezárásáig. Ez nem valósulhatott volna meg a gyerekek aktív, szorgalmas munkája és kitartása, a szülők folyamatos támogatása és szoros együttműködése nélkül.

Köszönjük a Kedves Szülőknek, hogy a rendkívüli helyzetben mindvégig segítették és támogatták a munkánkat!

Őszintén reméljük, hogy szeptembertől ismét az iskola lesz a tanítás-tanulás helyszíne.

Az iskola dolgozói nevében a nyári szünidőre mindenkinek kellemes pihenést és örömteli időtöltést kívánok!

Étkezés

A 2020. március hónapra befizetett érkezési térítési díjak túlfizetéseit az iskolák újraindításakor az adott havi térítési díjakba továbbra is beszámítjuk, jóváírásra kerülnek.

Étkezési díjak
2020. január 1-től

A Család- és Ifjúságügyért Felelős Államtitkárság tájékoztatója:

941. 1. sz melléklet
941. 2. sz melléklet

Tájékoztató a közétkeztetésre
vonatkozó táplálkozás
egészségügyi előírásairól

Tálcán kínált egészség - megújult a közétkeztetés

Gyermekvédelmi rendszer

EFOP-3.3.5-17-2017-00028