Az iskola adatai

Látogatóink

Nyolcadik osztályosaink ballagása

Ballagás

A végzős tanulóink ballagási ünnepélyére szokatlan módon került sor 2020. június 20-án, szombaton.

Szokatlan volt, mert a kialakult járványhelyzet miatt nem lehetett jelen az iskola teljes közössége, csupán a két nyolcadik osztály tanulói és a közvetlen hozzátartozóik, valamint a szűk körű nevelőtestület.

A távoktatáshoz szinte minden búcsúzó diákunk remekül alkalmazkodott, derekasan helyt álltak a tanulásban tanév végéig.

A legkiválóbb 8. osztályos diákjaink iskolánk legnagyobb elismerését, a

Cholnoky plakettet

vehették át a ballagáson:

8.a

Páhy Dániel

Kiemelkedő tanulmányi eredményéért, példás magatartásáért és szorgalmáért, a tanulmányi és sportversenyeken való aktív és eredményes részvételéért.

Kárpáti Eszter

Kiemelkedő tanulmányi munkájáért, példás magatartásáért és szorgalmáért.

Nagy Viktória

Kiemelkedő tanulmányi munkájáért, példás magatartásáért és szorgalmáért, közösségi munkájáért.

Nevelőtestületi dicséretben részesült

8.a

Bódiss Izabella

Jó tanulmányi eredményéért, tanulmányi versenyeken való aktív részvételéért és a mozgásművészeti stúdióban végzett kimagasló teljesítményéért.

Csetényi Levente

Kása Gergely

Jó tanulmányi eredményéért, tanulmányi és sportversenyeken való aktív részvételéért.

Dorogi Fanni

Jó tanulmányi tanulmányi eredményéért, példás magatartásáért és szorgalmáért és közösségi munkájáért

Dorogi Gergő

Vígh Vivien

Iskolánkért és az osztályközösségért sok éven át végzett önzetlen munkáját köszönjük meg

·         Páhyné Siki Viktóriának – aki tevékenyen részt vett a szülők-nevelők bálja, farsangok, tablófényképezés szervezésében és lebonyolításában.

·          Boda Lajosnak – a Balatonkerülés hagyományának megteremtése, farsangok lebonyolítása, tablófényképezés megszervezése fűződik nevéhez.

·         Doroginé Böröndi Katalinnak - az iskolai SZK egykori elnöki tevékenységét, az iskolai alapítvány kuratóriumi tagjaként végzett munkáját, a farsangok, a szülők-nevelők báljának szervezését,

·          Kárpáti Anikónak az iskolai alapítvány kuratóriumi elnöki munkáját, farsangok lebonyolítását,

·          Siki Andreának - az iskolai farsangok, a szülők-nevelők báljának szervezését, az  évfolyam szülőinek hatékony képviseletét.

Köszönjük a szülőknek, hogy a városi köztudatban is sokat tettek iskolánk jó hírnevének öregbítéséért!

Minden kitüntetettnek sok szeretettel gratulálunk!

A végzős diákoknak sok sikert kívánunk a középiskolában!

Étkezés

A 2020. március hónapra befizetett érkezési térítési díjak túlfizetéseit az iskolák újraindításakor az adott havi térítési díjakba továbbra is beszámítjuk, jóváírásra kerülnek.

Étkezési díjak
2020. január 1-től

A Család- és Ifjúságügyért Felelős Államtitkárság tájékoztatója:

941. 1. sz melléklet
941. 2. sz melléklet

Tájékoztató a közétkeztetésre
vonatkozó táplálkozás
egészségügyi előírásairól

Tálcán kínált egészség - megújult a közétkeztetés

Gyermekvédelmi rendszer

EFOP-3.3.5-17-2017-00028