A 2022-23-as tanévben is megkezdte működését a Diákönkormányzat iskolánkban.

Tagjai az osztályok által megválasztott diákképviselők, akik aktívan vállalnak feladatokat, képviselik diáktársaik érdekeit, ötleteikkel segítik a diákönkormányzat működését. A képviselők rendszerint részt vesznek a programok megvalósításában, lebonyolításában. A diákönkormányzat feladata a tanulók érdekeinek képviselete a nevelőtestületben, valamint a diákjogok és kötelességek ismertetése, elmélyítése. Emellett fontos szerepe van a közéleti és szabadidős programok szervezésében.

Szeptemberben sikeresen megválasztottuk az osztályszintű és iskolai szintű felelősöket.

Az iskolai szintű Diákönkormányzat felelősök a következő tanulók:

Vezető: Heindl Boglárka 7. a

Kultúrfelelős: Székely Imre 8. b

Dekoráció felelős: Pókó Bence 6. a

Öko felelős: Szammer Máté 6 .a

Sportfelelős: Molnár Martin 8. b

Diákönkormányzat munkáját segítő pedagógus: Vadonné Nagy Irén

A közösségi és kulturális tevékenységek további segítése fontos feladata Diákönkormányzatunknak. A szabadidős programszervezést, a közösségszervezést kiemelt feladatnak tekintjük. A diákönkormányzat havonta tartja foglalkozásait, mely igazodik az iskola munkarendjéhez.