Iskola-előkészítő foglalkozás

Manó-Tanya

Kedves Gyerekek!

A Cholnoky Iskolában a leendő 1. osztályos tanító nénik iskola-előkészítő foglalkozásra várnak Benneteket.

A Manó-tanya programjában játékos ének, testmozgás, számítógépes foglalkozások, nyelvi előkészítők és manuális tevékenységek szerepelnek. A foglalkozásokat kétheti gyakorisággal tervezzük, ahol fél-fél órás időbontásban várnak rátok a tanító nénik. Közös munkánkba két alkalommal szüleitek is bepillanthatnak.

A foglalkozás helye: Veszprémi Cholnoky Jenő Általános Iskola

időpontja: novembertől – áprilisig kéthetente szerdán 16:30 – 17:30

Első foglalkozás: 2018. november 7-én, szerdán 16:30

Jelentkezés módja: az óvó néniknél

az iskola titkárságán (tel:560-080)

A foglalkozások térítésmentesek. A jelentkezéseket október 20-ig várjuk!

Szüleitek számára egy-egy alkalommal előadást, beszélgetést tervezünk, mely leendő iskolai munkátokat készíti elő.

Eredményes munkát kívánunk, s találkozzunk novemberben a Manó-tanyán!

A 2019/2020-as tanévben bennünket választó kisiskolások számára iskolánkban a tejcukor és lisztérzékeny gyerekek étkeztetése megoldott.

Veszprém, 2018. szeptember 28.

A Cholnoky Iskola tantestülete