Moziban voltunk

Miklós napján meglepetésben volt részünk. Reggel 8 órakor indultunk a moziba, megnéztük az Óriástalp fia című filmet.

Mikulás

6-án osztályunkba ellátogatott a Mikulás. Mindenkinek elmondta,hogy hogyan viselkedett az eltelt pár hónapban. Elégedett lehetett velünk, mert senki sem kapott virgácsot. Ajándékul kifestőt, nyalókát,szaloncukrot mogyorót hozott. Megígértük, hogy jövőre is csupa jókat tud csak mondani rólunk. Boros Gergőék finom mézeskaláccsal, Zsuzsa néni sok-sok édességgel kínált minket. Szuper nap volt! Ja, és nem tanultunk!! Ez volt a legeslegjobb jutalom!!!

A finnországi Mikulás

December 5-én az Óváros téren várta a gyerekeket Joulupukki a finnországi Mikulás. Hógömbjében egyenként mehettünk elé, ahol magyar nyelven köszöntött minket, és valamennyiünknek Boldog Karácsonyt kívánt. Nagy volt örömünk, hogy olyan emberrel találkozhattunk, akivel nem mindenkinek sikerül.