Téli örömök

Bár február utolsó napjait írjuk, a tél mégis most „tombol”. Mi is kihasználjuk testnevelés órákon és a napköziben. Sokat szánkózunk, csúszkázunk az iskolánk melletti dombon.

Nagy örömünkre így telik a délutáni szabadidőnk.

Farsangoltunk 3. a

Február 16-án, pénteken délután tartottuk meg iskolánkban az alsó tagozatosok farsangját. A mi osztályunk Lloyd Webber zenéjére, Az operaház fantomjára táncolt. Fantomok voltunk. Utána egyéni jelmezbe bújtunk, s táncoltunk, játszottunk a délután hátra lévő részében. A tombolán sokan nyertünk. Jókedvűen mentünk haza.

Csere-bere börze

Valentin-nap alkalmából a megyei gyermekkönyvtár könyvcsere börzét szervezett. Ezen vett részt osztályunk.

Aki szeretett volna, hozhatott egy már nem olvasott, vagy „kinőtt” könyvet, amit a könyvtárban elcserélhetett egy jobban tetszőre. Szívesen válogattunk a könyvek között.

Többen tagjai vagyunk a nagykönyvtárnak, így kölcsönzésre, sőt „Zsákba macska” játékra is jutott időnk.

Ismét volt egy tartalmas délutánunk.

ökoiskola