Alapműveleti verseny

Március 7-én iskolánkban került megrendezésre a városi matematikai alapműveleti verseny. Osztályunkból Banai Levente, Kövi Lia, Kövi Lili, Pauer Hanna és Sarlai Bálint vett részt.

Várjuk az eredményt!

DADA-program

A Dada - program keretében november óta iskolarendőr látogat el havonta osztályunkba.

Ezeken az órákon a rendőrök munkájáról, a gyerekek biztonságáról, a veszélyforrásokról, közlekedési szabályokról, az internetezés veszélyeiről, a biztonságos szabadidő eltöltéséről beszélgetünk.

Hasznos információkat oszt meg velünk Timmer Alexandra rendőrnő.

Köszönjük!

Farsang

Február 15-én délután került megrendezésre az alsó tagozat számára a farsangi bál.

Mi kalózoknak öltöztünk, s a Karib-tenger kalózai film zenéjére táncoltunk. Már hetekkel korábban nagy lelkesedéssel készültünk a táncra. Sajnos tanító néniink betegek lettek, így Julcsi néni segítségével mutattuk be műsorunkat. Köszönjük!

A bemutatók után sokat játszottunk, táncoltunk. Jól szórakoztunk!