UZSONNÁSDOBOZT KAPTAK AZ ELSŐSÖK

„VHK” Veszprémi Hulladékgazdálkodási Közszolgáltató vezetője, Horváth Zoltán adta át az uzsonnásdobozokat az iskolák képviselőinek. Céljuk ezzel is, hogy a hulladék keletkezését megakadályozzák, de legalább csökkentsék. Iskolánk kis elsősei örömmel vették át az ajándékot és reméljük használni is fogják.

• Módosítás: 2019. szeptember 25. szerda, 08:17

NEGYEDIKESEK AZ AUTÓMENTES NAPON

A Polgármesteri Hivatal idén is megrendezte szeptember 20-án az Autómentes Napot, melyre a mi

iskolánk is meghívást kapott. Az alsó tagozatot 4.a osztály képviselte osztályfőnökükkel, Fazekasné

Nagy Éva nénivel. A Stadion parkolójában érdekes programok várták a tanulókat. Volt kerékpáros

ügyességi verseny, tűzoltóautó, tűzoltósisak megismerése, rendőrségi bemutató, autóvezetés

szimulátorban, kvízjátékok, sportbemutatók és ugrálás egy légvárban. A negyedikesek, amit lehetett

kipróbáltak és nagyon jól érezték magukat a programon.

• Módosítás: 2019. szeptember 25. szerda, 08:06

Autómentes Nap

Az 5.b osztály osztályfőnökükkel, Pataky Beátával képviselte iskolánk felső tagozatát az Autómentes Napon, mely az Európai Mobilitási Hét fő rendezvénye volt 2019. szeptember 20-án pénteken. A program futóversennyel indult, a gyerekek a szervezőktől kapott zöld pólóban az Óváros térről a Stadionhoz futottak, ezzel hirdették a mozgás fontosságát. A Stadionhoz érve érdekes programok várták a diákokat: kvízjátékok, szimulátor, ugrálóvár, sportbemutatók, tűzoltóautó. Az ötödikesek nagyon jól érezték magukat ezen az eseményen, élményekkel, ajándékokkal tértek haza.