Iskolaváró

Beiratkozás
Hírdetmény (pdf)
Beiratkozás módja:
Tájékoztató szülőknek (pdf)

 

Manó-Tanya

Az 1. osztályosok beiskolázásáról

Beiskolázási körzet pdf)

Intézményvezetői köszöntő (videó)

Élet a Cholnoky Iskolában  (pdf)

Pillanatképek az 1. osztályosok életéből (video)


A 2021/2022. tanév
1. osztályos tanítónői:

Eisenreichné Szabó Gabriella (video)  

Slavonics Annamária (video)

Varázsolj angolul!

Játékos ovis angol
Judit nénivel 
(videó)

 

Sulizsák program a Cholnokyban

Sulizsák program a Cholnokyban 

2021. január 18-tól a Sulizsák program keretében használt ruha gyűjtést szervezünk iskolánkban.

A Sulizsák program a textil újrahasznosítás lehetőségeinek megismertetésén keresztül támogatja a gyerekek környezettudatos nevelését. Cél, hogy a jövő generációjának ezek az apró szokások már természetesek legyenek és beépüljenek a hétköznapjaikba.

Tanulóink 2021. február 10. reggel 8,00 óráig behozhatják az iskolába az otthon és környezetükben már nem használt, a program előírásainak megfelelő ruhákat, kiegészítőket, cipőket.  Az iskola a leadott súlynak megfelelő összeget megkapja, a szülők által teljesített támogatásként!

A befolyt összeget iskolánk fejlesztésére, szépítésére fordítjuk.

Sulizsák program a Cholnokyban