
Ma megkezdte működését a Veszprémi Diáktanács. Természetesen mi is jelen
voltunk az alakuló rendezvényen. Iskolánkat Kvascsuk Emília és Molnár
Lilianna, 7.b osztályos tanulók képviselték a Pannon Köztérben
megrendezett eseményen.


Ma megkezdte működését a Veszprémi Diáktanács. Természetesen mi is jelen
voltunk az alakuló rendezvényen. Iskolánkat Kvascsuk Emília és Molnár
Lilianna, 7.b osztályos tanulók képviselték a Pannon Köztérben
megrendezett eseményen.