
Ma délután heves küzdelem folyt iskolánk tornatermében, ekkor rendeztük
meg ugyanis a III. Cholnoky Tűzharc Kidobóbajnokságot. A mérkőzések a
sportszerűség jegyében zajlottak, és rendkívül jó hangulatban teltek. Az
idei bajnok a Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános
Iskola lett, az ezüstérem a hazai csapathoz, a Cholnokyhoz került. A
bronzérmet a Veszprémi Kossuth Lajos Általános Isola vihette haza, míg a
Rózsa Úti Általános Iskola szoros küzedelemben a 4. helyen végzett.
Szívből gratulálunk minden sportolónak és felkészítő testnevelő
tanárnak, szeretettel várunk Benneteket jövőre is!


