Veszprémi Cholnoky Jenő Általános Iskola

Nyári Napközis Tábor

Kedves Szülők!

Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata a veszprémi lakcímmel rendelkező és veszprémi általános iskolába járó 1-7. osztályt végzett tanulók számára nyári napközis tábort szervez. Részletek: Letöltés (pdf)

A tábor időpontja: 2023. július 3-augusztus 4-ig, naponta 700 órától 1600 óráig.

A tábor helye: Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola (8200 Veszprém, Aradi vértanúk útja 2.)

A tábor térítési díja: 3.850 Ft/fő/nap. Három vagy több gyermeket nevelő családok esetében, illetve a rendszeres gyermekvédelmi támogatásban részesülőknek, gyermekenként 30 %-os díjfizetési kedvezmény adható.

A jelentkezéshez szükséges nyomtatványokat az alábbi linkeken tudják letölteni:

• Házirend: Letöltés (pdf)
  • Jelentkezési lap: Letöltés (pdf)
  • Adatkérő lap és adatkezelési tájékoztató személyes adatok kezeléséhez: Letöltés (pdf)
  • Nyilatkozat nagycsaládos kedvezmény igénybevételéhez: Letöltés (pdf)
  • Nyilatkozat a gyermek egészségi állapotáról (Ezt a nyilatkozatot a táborozást megelőző négy napon belül kell kiállítani és a tábor első napján a táborvezetőnek leadni.): Letöltés (pdf)

Kérjük, hogy a kitöltött jelentkezési lapot és mellékleteit legkésőbb 2023. május 26-ig (péntek) szíveskedjenek az iskolában leadni.