Veszprémi Cholnoky Jenő Általános Iskola

Ballagás

2022 június 18-án szombaton elköszöntek diáktársaiktól, tanáraiktól a végzős 8. osztályosaink.

„Nézz vissza most egy percre, nézz az útra,

nézd meg mit alkotott a munka.

Nézz vissza, aztán ismét csak előre,

s indulj tovább az alkotó jövőbe!”

A legkiválóbb 8. osztályt végzett tanulónk iskolánk legrangosabb kitüntetését a Cholnoky emlékplakettet vehette át. A nyolc év során elért kiváló tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért és szorgalmáért a közösségért végzett munkájáért, az iskola jó hírnevének öregbítéséért Cholnoky-emlékplakettet kapott a nevelőtestület döntése értelmében:

Dombi Luca 8. b osztályos tanuló

Nevelőtestületi dicséretet kapott:

• Parragh Mihály 8. a osztályos tanuló példamutató szorgalmáért
  • Steszli Erik 8.b osztályos tanuló jó tanulmányi eredményéért
  • Pilbát Lili példamutató szorgalmáért.

Önzetlen segítőkészségét, az iskolánk szülői közösségében végzett munkáját, az iskolánk támogatását köszöntük meg a ballagó diákjaink szülőinek:

Angyal Bernadett

Irányi László,

Kádárné Bakos Irén  Zsanett

Nyéki Roland Imréné

Pilbát Patrícia szülőknek

Tanévzáró ünnepély

Az ünnepélyes tanévzárón azok a tanulók, akik kitűnő vagy jeles eredményt értetek el, jutalomkönyvet, oklevelet és intézményvezetői dicséretet vehettek át.

osztály

név

1.

Medve Julianna, Koszta Attila, Molnár Marcell, Dreska Ádám Zsolt, Jakatics Flóra, Kiss Réka, Tisch Timon, Boros Norina Réka, Varga Zsófia Lotti

Bérczi Blanka, Boros Milán Máté, Mekler Dorina

2.b

Kovács Zsolt, Fusch Adél, Angyal Káin, Szauer Kende

Kozma Nóra, Mustos Máté

3.b

Budai Bence, Molnár Liliána, Szabó Dorián

Argyelán Domokos, Balogh Péter,  Érsok Luca, Punk Luca,

4.b

Bittman Bertold, Gubicza Petra, Ficsor Regina, Németh Milán, Varga Bálint Ádám, Varga Dávid

Boros Gergő, Kovács Lili, Moór Emma, Szammer Máté

5.b

Sebestyén Bálint, Kiss Boglárka Angyalka

Heindl Boglárka, Kovács Réka, Szőlősi Panna,

Baca-Fekete Írisz Valentína, Mekler Dorina

6.b

Kis Gergő, Varga Bence

7.b

Székely Imre, Székely Miklós

A Cholnoky Iskolai alapítvány kuratóriumának elnöke Kárpáti Anikó, jutalmat adott át azoknak a tanulóknak, akik ebben a tanévben az országos tanulmányi versenyeken kiemelkedő eredményt értek el, köszönjük, hogy ezzel iskolánk jó hírnevét is öregbítették.

Székely Imre 7.b, Székely Miklós 7.b, Bata Botond 6.b osztályos tanulóknak.

A tehetséggondozásban végzett eredményes oktató-nevelő munkájáért alapítványi jutalmat vehetett át:

Csókáné Marton Dóra tanárnő
 Dévai Katalin tanárnő
 Kimmer Csilla tanárnő
 Kozma-Kurdi Adrienn tanárnő

A Cholnoky Iskolai Alapítvány kuratóriuma a nevelőtestület szavazata alapján a Cholnoky Iskolában több évtizeden át végzett színvonalas oktató-nevelő munkájáért, és az örökös ökoiskolai feladatok lelkiismeretes és eredményes ellátásáért

Cholnoky-díjat adományozott

Fazekasné Nagy Éva tanítónak.

Szeretettel gratulálunk!