
Alsós tanulóink ma bebizonyíthatták, milyen szépen kerekítik a betűket. A délelőtt folyamán ugyanis lezajlott a kisebek szépíró versenye is. Biztosak vagyunk benne, hogy a tanító nénik büszkék lesznek ezekre a munkákra.


Alsós tanulóink ma bebizonyíthatták, milyen szépen kerekítik a betűket. A délelőtt folyamán ugyanis lezajlott a kisebek szépíró versenye is. Biztosak vagyunk benne, hogy a tanító nénik büszkék lesznek ezekre a munkákra.