facebook logo

Iskola


A Cholnoky-hét méltó zárásaként került megrendezésre az iskolai Ki mit
tud? gálaműsor, ahol tanulóink megmutatták, miben tehetségesek, milyen
hobbijuk van, milyen sportot űznek. Nagy örömünkre szolgált, hogy ilyen
színvonalas és sokszínű produkciókat láthattunk. Külön köszönjük, hogy
ilyen sokan elfogadták meghívásunkat.