facebook logo

Iskola

Cholnoky-hét
Ma délelőtt díjkiosztó ünnepséggel zártuk le a Cholnoky-hetet. Iskolánk első 6 évfolyamán kihirdettük a Cholnoky-szépíró, a Cholnoky-alapműveleti, a Cholnoky-kvíz és az internetes keresőverseny eredményeit. Szép számmal vehettek át emléklapot és egy kis jutalmat a helyezést elért diákok. A Ki mit tud? gálaműsor fellépői pedig emlékéremmel térhetnek haza.